Dental Arts

Posted by  zondag, 03-27-2016
(0 votes)

Dental Arts Volendam is een moderne tandarts praktijk voor het hele gezin

Ons doel is u op een persoonlijke manier de best passende tandheelkundige behandeling aan te bieden. Hierbij zijn kwaliteit en esthetiek onze uitgangspunten.

https://www.dentalartsvolendam.nl/

Last modified on zondag, 10 april 2016 09:07
Share »

30158 comments

 • Comment Link no down payment car insurance in Burlington VT zaterdag, 21 oktober 2017 04:38 posted by no down payment car insurance in Burlington VT

  Bokomaten - visste inte den var så "norrländsk" men den borde finnas i närmaste skånska mataffär också. Trodde jag i alla fall... Gottgott.

 • Comment Link direct auto insurance Punta Gorda FL zaterdag, 21 oktober 2017 03:41 posted by direct auto insurance Punta Gorda FL

  Je l'aurais bien dégusté ton menu de la fête des mères ! J'adore aussi les travers de porcs et pire les tranches de lard bien épaisses au barbecue ! Avec des pommes de terres cuites au four dans le papier d'alu et une tonne de crème fraiche ! Pas glamour mais tellement bon :-))))

 • Comment Link cheap auto insurance quotes Rancho Palos Verdes CA zaterdag, 21 oktober 2017 03:14 posted by cheap auto insurance quotes Rancho Palos Verdes CA

  Where are you calling from? Would have been better if she would have swallowed the cum&.hate it when they just spray it everywhere. Cum should be swallowed.

 • Comment Link full coverage car insurance Claremore OK zaterdag, 21 oktober 2017 02:44 posted by full coverage car insurance Claremore OK

  Veldig bra!!! Jeg liker bilde 1, 2 og 4 best. De er umiddelbare og med varme.To spørsmål: Blir det litt for mye brunstikk i noen av bildene? Tok du noen flere bilder av brudepikene?

 • Comment Link cheap full coverage car insurance Lincoln NE zaterdag, 21 oktober 2017 02:29 posted by cheap full coverage car insurance Lincoln NE

  Voila voila javais dis fait pas sattendre a grand chose!La photo me plait donc ca me va mais jachete le cd simple et cest tout!Vivement quon ai des infos sur le contenu maintenant!  Juliesmckt

 • Comment Link average car insurance rates in Springdale AR zaterdag, 21 oktober 2017 02:11 posted by average car insurance rates in Springdale AR

  Ich denks immer wieder und ohne zu schleimen, aber Paula ist doch echt die coolste/beste! Zieht euch das rein ihr schei** Neider :P !!;D

 • Comment Link 3D metal puzzles zaterdag, 21 oktober 2017 02:07 posted by 3D metal puzzles

  There is definately a great deal to know about this subject. I like all of the points you have made.

 • Comment Link cheapest car insurance Mccomb MS zaterdag, 21 oktober 2017 02:04 posted by cheapest car insurance Mccomb MS

  Thanks for this sounds like you have a green space and neighbourhood to treasure, and its great to hear that there appears to be such a positive stance about children playing out.

 • Comment Link cheap sr22 insurance Torrance CA zaterdag, 21 oktober 2017 01:47 posted by cheap sr22 insurance Torrance CA

  Reality check: A Saudi saying Islam is an inner thing, not a matter of appearance. Just as I thought Islam had turned into a whos-the-most-hardliner-contest. Bravo!Whats the deal with a convert having to adopt an Arabic name ? Suppose my (Scandinavian) name meant Spear of Thor, the God of Thunder as pagan as it gets, would I have to change my name, should I re-vert ?

 • Comment Link Fatima zaterdag, 21 oktober 2017 01:33 posted by Fatima

  Today, while I was at work, my cousin stole my iphone and tested to see if
  it can survive a forty foot drop, just so she can be a youtube sensation. My apple ipad is now destroyed and she has
  83 views. I know this is totally off topic but I had to share it with someone!

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Onze fietstocht

Lionsclubs fietsen op 11 juni 2017 voor Het vergeten kind

Ruim achtduizend euro hebben de gezamenlijke Lionsclubs, Zaanstreek, Waterland en Kennemerland binnengehaald. De Lionsclubs hielden afgelopen zondag 11 juni een grote fietstocht in de regio.

De opbrengst van de dag: 8150 euro ging naar het goede doel, Stichting Het Vergeten Kind.

De Lionsclubs bestaan dit jaar 100 jaar en om dit te vieren werd de fietstocht gehouden met als doel geld ophalen voor Stichting Het Vergeten Kind. De Lions konden rekenen op veel fietsers, sponsors en kregen medewerking van VV Zaandijk, die ook het 100-jarig bestaan vierde. Op het terrein nabij de Zaanse Schans werden spelletjes gehouden, er konden nagels gelakt worden en zanger Benjamin van der Logt vermaakte het publiek. Er werd een loterij gehouden met leuke prijzen. ,,We kijken terug op een geweldige dag. Het weer was fantastisch dat scheelt ook, maar heel veel mensen uit onze clubs, daarbuiten en de deelnemers en sponsoren hebben er met elkaar voor gezorgd dat het een geweldige dag was. We hebben een prachtige bedrag opgehaald voor Stichting Het Vergeten Kind’, aldus Martin Kaaijk, voorzitter van Lionsclub Zaanstreek. Het Vergeten Kind is een stichting die zich inzet om kinderen die tijdelijk geen thuis hebben onderdak te bieden. ‘Vergeten kinderen’ zijn kinderen die mishandeld, misbruikt, verwaarloosd, verstoten of gevlucht zijn. Ze verblijven op plaatsen waar vaak minimale speelmogelijkheden zijn en weinig aandacht voor traumaverwerking. Stichting Het Vergeten Kind trekt zich het lot van deze kinderen aan. Voor meer informatie: www.hetvergetenkind.nl

Lionsclubs fietsen op 11 juni 2017 voor Het vergeten kind

Ruim achtduizend euro hebben de gezamenlijke Lionsclubs, Zaanstreek, Waterland en Kennemerland binnengehaald.

De Lionsclubs hielden afgelopen zondag een grote fietstocht in de regio. De opbrengst van de dag: 8150 euro ging naar het goede doel, Stichting Het Vergeten Kind.

De Lionsclubs bestaan dit jaar 100 jaar en om dit te vieren werd de fietstocht gehouden met als doel geld ophalen voor Stichting Het Vergeten Kind. De Lions konden rekenen op veel fietsers, sponsors en kregen medewerking van VV Zaandijk, die ook het 100-jarig bestaan vierde. Op het terrein nabij de Zaanse Schans werden spelletjes gehouden, er konden nagels gelakt worden en zanger Benjamin van der Logt vermaakte het publiek. Er werd een loterij gehouden met leuke prijzen. ,,We kijken terug op een geweldige dag. Het weer was fantastisch dat scheelt ook, maar heel veel mensen uit onze clubs, daarbuiten en de deelnemers en sponsoren hebben er met elkaar voor gezorgd dat het een geweldige dag was. We hebben een prachtige bedrag opgehaald voor Stichting Het Vergeten Kind’, aldus Martin Kaaijk, voorzitter van Lionsclub Zaanstreek.

Het Vergeten Kind is een stichting die zich inzet om kinderen die tijdelijk geen thuis hebben onderdak te bieden. ‘Vergeten kinderen’ zijn kinderen die mishandeld, misbruikt, verwaarloosd, verstoten of gevlucht zijn. Ze verblijven op plaatsen waar vaak minimale speelmogelijkheden zijn en weinig aandacht voor traumaverwerking. Stichting Het Vergeten Kind trekt zich het lot van deze kinderen aan. Voor meer informatie: www.hetvergetenkind.nl.